دی
۱۳۹۷
۰۵

استفاده از یک وب سایت بهتر به معنای تجربه ای بهتر برای همه خواهد بود. کاربران باید بتوانند بدون نگرانی درباره چیزی که به دنبال آن هستند در دنیای وب جستجو کنند. توسعه دهندگان بایستی سایت هایی را طراحی کنند که به آسانی به روز رسانی و نگه داری شوند. طراحی وب سایت باید به طور تاثیرگذار باشد. تاثیر گذاری باید در قلب پروژه باشد و دسترسی، واکنش گرا بودن، استراتژی محتوا یا عملکرد بارگذاری صفحات را شامل می شود. کارآمد بودن پروژه به معنای سریع تر عمل کردن نیست، بلکه به معنای ساختن چیز هایی بهتر و استفاده از تکنیک های حرفه ای است که در زیر به تحلیل این موارد می پردازیم:

طراحی سایت تاثیرگذار 

پرسیدن سوال

طراح UX می گوید: برای چه کسی آن را ساختی؟ "چرا آن ها به آن نیاز دارند؟ کجا آن ها از آن استفاده می کنند؟ چه دستگاه هایی از آن استفاده می کنند؟ آیا شما با آن ها صحبت کرده اید؟ چطور می دانید که چه زمانی انجام می شود؟ طرح آزمایشی چیست؟ آیا کسی نمونه اولیه را تولید می کند؟ آیا می دانید چه چیزی از شما خواسته شده است؟ آیا پاسخ به هر یک از این سوال ها دارید؟ نه، قبل از ساخت باید به آن ها پاسخ دهید. "

به کد های خود گوش دهید

بازدید کنندگان وب سایت شما را دقیقا همانطور که کدهای html آن نوشته شده است مشاهده می کنند. سعی کنید کیفیت معنایی صفحات خود را با گوش دادن به کد های html افزایش دهید. اگر مورد نامنظمی را مشاهده کردید برای بهبود آن کد ها را تغییر دهید.

حفاظت از دسترسی به وب سایت

وب رسانه ای قابل دسترس است. یک سند HTML را می توان توسط هر کسی در هر دستگاهی حتی در کمترین ارتباطات مشاهده کرد. هر انتخابی که شما به عنوان یک طراح یا توسعه دهنده انجام می دهید، می تواند از قابلیت دسترسی آن محافظت کند یا آن را به آن آسیب برساند، پس باید تصمیمی عاقلانه بگیرید.

تصویری بزرگ را در ذهن داشته باشید

انتخاب های فنی خود را قبل از درک مشکلات، انجام ندهید. سعی کنید انتخاب های خود را با تصویری بزرگ و تیم پروژه گسترده تر خود در نظر بگیرید. بسیاری از فناوری ها می توانند هر چیزی را انجام دهند، اما آیا باید دید آن ها چه تاثیری بر مردم، فرآیندها، فن آوری و تجربیات دارند؟

در مورد مکالمات فکر کنید، نه صفحات

فکر کردن به طراحی تلفن های همراه یک راه مفید برای رسیدگی به اولویت بندی محتوای صفحات است و سپس می توانید تصمیم بگیرید که کدام بخش های آن مهم تر هستند. بایستی در طراحی به درخواست های کاربران و نحوه پاسخ دادن وب سایت شما به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

درباره خطا ها تحقیق کنید

مهم نیست که چند بار برنامه خود را آزمایش کرده اید و چه تعداد دستگاه از آن استفاده می کنند. هرگز برنامه ای را اجرا نخواهید کرد که حاوی اشکالات مختلفی باشد. با استفاده از API GitHub می توانید خطا های وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید و از window.onerror برای پیگیری خطاهای جاوا اسکریپت استفاده کنید.

تکنیک های طراحی وب

نوپرداز

دی
۱۳۹۷
۰۵

طراحی سایت و اپلیکیشن شیرینی فروشی یک ایده ی جذاب است. هرچند که این ایده چندان نو نیست و هستند شیرینی فروشی‌هایی که قبلا اینکا را کرده اند، اما از آنجایی که هنوز هم اینکار رواج پیدا نکرده است می‌توان از زمینه موجود استفاده کرد. اینکار یعنی طراحی سایت و اپلیکیشن می‌تواند شیرینی فروشی را به موفقیتی چشمگیر برساند. زیرا افراد علاقه دارند تا محصولات خود را به طور اینترنتی انتخاب کنند. زیرا در این صورت وقت بیشتری برای انتخاب مناسب خواهند داشت و در انتها نیز زمان زیادی را صرفه جویی کرده اند.

پس از مدتی شیرینی فروشی که سایت دارد به صورت یک برند در ذهن مردم باقی خواهد ماند و این بزرگترین و بهترین نتیجه طراحی سایت است. در ادامه درباره‌ی طراحی سایت و اپلیکیشن شیرینی فروشی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

چه امکاناتی را می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن خود بگنجانید.

از امکانات اضافه‌ای که سایت و اپلیکیشن شیرینی فروشی باید داشته باشد امکان فروش لوازم تولد، و بسته بندی شیک کیک و شیرینی است. بهتر است تنوع شیرینی های خود را افزایش داده و اگر می‌توانید برای مناسبت ها امکان بسته بندی آنها با گل را نیز فراهم کنید.

بهتر است فرد بتواند کیک خود را با تغییراتی که خود می‌خواهد انتخاب کند. از این رو به علاوه ی داشتن منو در سایت امکان تغییر در کیک را از لحاظ وزن و برخی مواد بدهید.

طراحی سایت و اپلیکیشن شیرینی فروشی 

ویژگی های مهم سایت و اپلیکیشن شیرینی فروشی

اولین نکته مهم این است که سایت باید با سرعت بالایی بارگذاری شود زیرا افرادی که به دنبال سفارش شیرینی از طریق اینترنت هستند به صرفه جویی در وقتشان اهمیت بسیاری می‌دهند.

نکته دوم این است که حتی اگر اپلیکیشن دارید باز هم سایت خود را به صورت رسپانسیو طراحی کنید تا مشتریان از طریق گوشی موبایل نیز به راحتی به سایت شما دسترسی داشته باشند.

به سئو سایت خود اهمیت بسیاری بدهید. در اصل این سئو سایت است که باعث می‌شود بتوانید مشتریان بسیاری را جذب کنید.

طراحی سایت شما باید جذاب و گیرا باشد. باید از تصاویر خوب استفاده کنید تا مشتری را به هوس بیندازید در این صورت میزان خرید از شما بیشتر خواهد شد.

امکانات سایت و اپلیکیشن فروش شیرینی

 • پنل مدیریتی پیشرفته
 • امکان ثبت سفارشات به صورت آنلاین
 • امکان درج، حذف و ویرایش محصولات فروشگاه
 • درگاه پرداخت الکترونیکی
 • استفاده از اپلیکیشنی پرسرعت
 • طراحی قالب اختصاصی
 • امکان گزارش گیری کامل و پیشرفته
 • پیاده سازی نسخه اندروید و ios اپلیکیشن
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • و سایر خدمات اختصاصی

بخش وبلاگ بسیار مهم است به خصوص برای سئو به همین دلیل باید بخش وبلاگ داشته باشید. و مقالات مختلف در آن به اشتراک بگذارید.

در منو شما از تصاویر با کیفیت باید استفاده شود. به علاوه جزئیاتی نظیر قیمت، موجود بودن یا نبودن، مواد تشکیل دهنده شیرینی و ... را قرار دهید تا مشتریان با خیال راحتتری خرید کنند.

 شما می توانید جهت ثبت سفارش طراحی وب سایت و اپلیکیشن شیرینی فروشی با ما در تماس باشید.(طراحی وب سایت نوپرداز)

آذر
۱۳۹۷
۲۰

ما پیوندهایی از وب سایت ها را با لینک edu TLD  لینک edu می نامیم. Edu مخفف education به معنای آموزش است. بدین ترتیب وب سایت های edu وب سایت هایی از دانشگاه ها، مدارس و سازمان های آموزشی هستند. گوگل  به وب سایت های edu رنک بالایی می‌دهد. بنابراین لینک ها از سایت های edu ارزشمند هستند. مشکل این است که گرفتن لینکedu حتی پیچیده تر از گرفتن پیوند regular یا منظم است. لینک های EDU و GOV جزء قوی ترین لینک ها هستند. Edu به دامنه "edu" اشاره دارد.

در این مقاله از سایت نوپرداز این موارد را یاد می گیرید:

 • چگونه لینک های edu پیدا کنم؟
 • چگونه می توانم پیوندهای edu دریافت کنم؟
 • چگونه پیوندهای edu را از وبلاگها دریافت کنم؟
 • چگونه لینک های edu از انجمن ها دریافت کنم؟ 

 

چگونه می توانم لینک های EDU پیدا کنم؟

پیدا کردن لینک های Edu سخت است. بهترین راه برای پیدا کردن لینک های edu استفاده از اپراتورهای جستجوی گوگل است. بهترین اپراتور سایت است. برای لینک های edu به این طریق جستجو کنید:

 • 1- موتور جستجوی گوگل را باز کنید.
 • 2- در فیلد جستجو کلمه کلیدی Edu را وارد کنید( اپراتور سایت به شما نشان می دهد همه سایت های edu که مربوط به کلمه کلیدی هستند. کلمه کلیدی را انتخاب کنید که مربوط به وب سایت شما است.) یک SERP با سایتهای edu که مربوط به کلمه کلیدی شما است باز می شود.
 • 3- جستجو در SERP برای وب سایت هایی که مربوط به موضوع مشابه وب سایت شما هستند.
 • 4- هنگامی که یک وب سایت مرتبط پیدا کرده اید، وب سایت را باز کنید.
 • 5- جستجو برای امکانات لینک در وب سایت.
 • 6- ترکیبات زیر را در قسمت جستجو Google وارد کنید(عملیات جستجو را سفارشی کنید تا جستجو را کارآمدتر کند):

سایت: .edu 'keyword' 'وبلاگ

سایت: .edu 'keyword' 'forum

سایت: .edu 'keyword' 'student blog

نتیجه دقیق تر است. SERP وبلاگ ها یا انجمن ها را بر اساس پرس و جو جستجو می کند.

 • 7- مراحل 3 تا 5 را تکرار کنید تا لینک های مختلف را پیدا کنید.

 

چرا من وبلاگ ها و انجمن ها را جستجو می کنم؟

فرصت جستجوی لینک در وبلاگ ها و انجمن ها به دلیل آن بیشتر است که احتمال برای پیدا کردن شرکای بالقوه در این بسترها وجود دارد. افرادی که در وبلاگهای edu یا edu پست می کنند، بیشتر دانشجویان هستند. و بیشتر احتمال دارد که دانش آموزان وب سایت شما را لینک کنند، تا اینکه یک دانشگاه خودش انجام دهد.

 

چگونه می توانم EDU LINKS از وبلاگ را دریافت کنم؟

پیش نیازها:

1- یافتن پیوندها: لینک های edu به طریقی که گفته شد پیدا کنید.

2- با مدیران سایت هایی که پیدا کرده اید تماس بگیرید.

3- درباره چیز های مفیدی که شما می توانید برای وبلاگ آن ها بسازید توضیحاتی ارائه دهید مانند:

 • پست مهمان
 • تبادل لینک
 • ارتقاء برای وب مستر یا خوانندگانش
 • برای پیوند پرداخت کنید.
 • ساختمان لینک‌های شکسته

 

اطلاعات بیشتر در مورد لینک های EDU از وبلاگ ها

یک پست مهمان ساده ترین راه برای متقاعد کردن مدیران وب است. تنها مشکل این است که زمان نوشتن پست ممکن است خیلی زیاد باشد. از آنجایی که وبلاگ edu دارای pagerank بیشتر از وب سایت شماست، ارزش  سرمایه گذاری آن بیشتر است.

تبادل لینک به این معنی است که شما به وبلاگ edu لینک می کنید و علاوه بر این لینک وبلاگ edu به وب سایت شما می باشد. مزایای هر دو طرف بسیار واضح است، از آنجا که وبلاگ edu دارای pagerank بیشتر از وب سایت شما است. شما برنده تبادل خواهد بود. مشکل این است که گوگل می تواند تبادل لینک را تشخیص دهد.

هنگامی که شما یک فروشگاه آنلاین دارید یا یک محصول یا خدمات ارائه می دهید، سپس شما می توانید وب مستر و یا خوانندگان خود را ارتقاء دهید. اگر نمیتوانید تبلیغ کنید، سعی کنید یک پیوند را خریداری کنید. راه دیگری برای دریافت لینک edu "ساختن لینک شکسته است.

بنابراین لینک های خراب را در وب سایت های edu جستجو کنید. لینک شکسته یک لینک است که به یک وب سایت که دیگر وجود ندارد اشاره می کند. بنابراین، جستجو برای لینک های شکسته ای که به وب سایت هایی با محتوای مشابه به شما پیوند دارند. هنگامی که یک لینک خراب پیدا کرده اید، سپس با مدیر وب سایت تماس بگیرید. به او بگویید که یک لینک خراب در وب سایت خود پیدا کرده اید. از آنجا که وب سایت مرتبط دیگر وجود ندارد، شما پیشنهاد می کنید که به جای آن به وب سایت شما لینک شود.

 بک لینک edu 

چگونه می توانم لینک از فوروم EDU دریافت کنم؟

دریافت لینک های Edu از انجمن ها سخت است. برای دریافت لینک شما باید ابتدا در انجمن ها ثبت نام کنید. تنها الزام این است که شما نیاز به یک آدرس ایمیل دارید. این روند با انجمن های دیگر مشابه است. تنها تفاوت این است که شما نیاز به یک آدرس ایمیل وب سایت آموزشی دارید که میزبانی این انجمن را دارد.

تماس با کاربران انجمن. مشکل این است که کاربران انجمن ها نمی خواهند به وب سایت شما پیوند دهند. شما باید چیزی به آنها بدهید. از آنجا که کاربران احتمالا خود وب سایت ندارند، شما نمی توانید یک پست مهمان و یک تبادل لینک ارائه کنید. شما باید پیشنهادات خود را ارائه دهید یا برای پیوند هزینه پرداخت کنید.

منبع: طراحی وب سایت

با ما هراه باشید.

آذر
۱۳۹۷
۱۷

عینک یکی از مهمترین اکسسوری های انسان امروزی است که همه از آن در بیشتر روزهای سال استفاده می کنند. خرید عینک می تواند مانند سایر اجناس به صورت اینترنتی صورت گیرد. البته برای خرید عینک های طبی باید شماره چشم توسط پزشک متخصص اعلام شود و سپس اقدام به خریداری شود. اما خرید عینک های آفتابی برای خود یا به عنوان کادو رواج بسیاری دارد و سایت های بزرگی همچون دیجی کالا و بامیلو به فروش اینترنتی انواع عینک آفتابی می پردازند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مقاله ای درباره ی اهمیت طراحی وب سایت عینک فروشی بنویسیم. تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

طراحی رسپانسیو سایت

در طراحی وب سایت عینک فروشی، طراحی به صورت واکنشگرا بسیار باید مورد توجه قرار گیرد. تحقیقات نشان می دهد اگر به دنبال جذب مشتری بیشتر هستید باید به واکنشگرا بودن سایت اهمیت دهید زیرا اکثر افراد از طریق گوشی موبایل خود به جستجو در فضای مجازی می پردازند. به همین جهت طراحی سایت عینک فروشی ریسپانسیو اهمیت بالایی را دارا هست.

سهولت خرید عینک با طراحی سایت عینک فروشی

افراد امروزه به دنبال خرید راحتتر هستند. فرقی نمی کند چه کالایی تهیه می کنند. در حال حاضر در صورت نیاز به خرید یک کالا اولین کار جستجو در فضای اینترنت برای قیمت گرفتن کالا است. اما همین جستجوی ساده می تواند منجر به خرید شود، زیرا  ممکن است فردی از یک عینک خوشش بیاید و سریعا اقدام به خرید آن کند. به همین دلیل است که طراحی سایت عینک فروشی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا طراحی یک سایت ساده می تواند فروش محصولات شما را تا حد زیادی بالا ببرد.

امکانات لازم

برای یک سایت ساعت فروشی امکاناتی نظیر فروشگاه، سبد خرید، امکان پرداخت اینترنتی، تماس با ما، درباره ما ، بخش وبلاگ برای نوشتن مقالات مختلف و سئو سایت و ... لازم است. باید امکانات مناسب در اختیار کاربران قرار بگیرد تا بتوانند برای خرید به سایت شما اعتماد کنند.

شرکت طراحی سایت نوپرداز با تخصص و تجربه در زمینه طراحی وب سایت آماده طراحی سایت عینک فروشی برای شما با تمام امکانات و گرافیکی خوب به صورت رسپانسیو است.

منبع: شرکت نوپرداز nopardazco.com

آذر
۱۳۹۷
۱۵

طراحی سایت در سمنان یکی از روش های بسیار کارآمد برای رشد کسب و کار های نوپا و برند سازی کسب و کار های بزرگ است. سمنان یکی از شهر های بزرگ ایران است که طی سال های کذشته با رشد جمعیت مطلوبی همراه بوده است. با توجه به رشد تکنولوژی و پیشرفت سمنان طی سال های گذشته زمینه مناسبی برای انجام فعالیت های طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در این استان فرآهم آمده است.

از این رو شرکت نوپرداز آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت در سمنان به مشتریان گرامی می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از تعرفه ها و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

طراحی وب سایت در سمنان

طراحی وب سایت در سمنان که توسط شرکت نوپرداز انجام می گردد به صورت کاملا ریسپانسیو بوده و امکان نمایش سایت در انواع گوشی های موبایل و دستگاه های دیگر وجود خواهد داشت. ما در شرکت نوپرداز سعی داریم تا با استفاده از بهترین ابزار های روز دنیا ایده و طرح سایت شما را به شکلی مناسب پیاده سازی نماییم.

وجود جاذبه های گردشگری مختلف در استان سمنان مانند مسجد جامع و مسجد امام سبب شده تا جذب توریست به این شهر بسیار بازخورد خوبی داشته باشد. از این رو طراحی سایت گردشگری و توریستی نیز از دیگر مواردی است که در سمنان مورد توجه مشاغل مرتبط قرار دارد.

طراحی سایت سمنان 

طراحی فروشگاه اینترنتی در استان سمنان

امروزه فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که در شهر های مختلف کشور فعالیت دارند. شما می توانید با طراحی فروشگاه اینترنتی در سمنان یکی از مشاغل آنلاین پر درآمد را شروع کرده و با توجه علاقه روز افزون مردم به دنیای وب و تلفن های همراه از مزایای این فروشگاه در راستای رشد کسب و کار خود بهره مند شوید.

کلیه سایت ها و فروشگاه های ایجاد شده توسط شرکت نوپرداز به صورت کاملا اختصاصی بوده و مشتری از تمام مراحل پروژه مطلع خواهد گردید. جهت سفارش سایت و یا مشاوره آنلاین با ما تماس بگیرید.

آذر
۱۳۹۷
۱۴

نرم افزار نوبت دهی نوپرداز با امکانات حرفه ای و پیشرفته آماده استفاده و به کارگیری در مطب ها، مراکز درمانی و پزشکی می باشد. جهت ثبت سفارش می توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید جهت مشاهده نمونه کار های شرکت از منو بالایی به صفحه نمونه کار ها مراجعه فرمایید.

نرم افزارهای نوبت دهی از سری نرم افزارهایی هستند که به شدت مورد نیاز سازمان های مختلف می باشند. علت این نیاز نیز مراجعه کنندگان بسیار است به طوری که نیروی کار سازمان برای مدیریت این حجم از مراجعه کنندگان کافی نیست. در این صورت استفاده از نرم افزار نوبت دهی بهترین راه برای مدیریت راحت و ساده تر کردن تمامی کارها چه برای مراجعه کنندگان و چه برای کارکنان خواهد بود. به همین علت شرکت طراحی و توسعه سایت نوپرداز بر آن شد تا نرم افزاری برای استفاده در بستر وب برای نوبت دهی آنلاین طراحی و بسازد. برای آشنایی بیشتر با نرم افزار نوبت دهی شرکت نوپرداز تا انتها این مقاله را مطالعه کنید.

نرم افزار نوبت دهی نوپرداز این امکان را فراهم کرده است که به سادگی و راحتی با عضویت در نرم افزار بتوان از امکانات بسیاری که دارد استفاده کرد.

از امکانات این نرم افزار می توان به سرعت بالا در عین سادگی اشاره کرد.

طراحی سایت و اپلیکیشن نوبت دهی

علاوه بر این امکان مدیریت مطب و کارهای آن وجود دارد به این معنا که ساعت های باز و بسته شدن مطب یا درمانگاه و ساعات حضور پزشکان و متخصصان مختلف در سایت وجود خواهد داشت.

اطلاعات پزشکان مختلف مانند تخصص آنان، نام و نام خانوادگی به همراه تصویر و سایر اطلاعات لازم نیز می‌تواند برای برخی کاربران مفید واقع شود.

 اطلاعات کامل مطب مانند آدرس، شماره تلفن و محل دقیق روی نقشه برای مکان یابی دقیق تر لازم است.

 مشاهده و مدیریت پرونده‌های بیماران،امکان ساخت پرونده‌ های جدید و درج اطلاعات جدید در پرونده های موجود بیماران درمانگاه یا مطب

امکان نوبت گیری اینترنتی

امکان ارسال پیام کوتاه شامل اطلاعات نوبت گرفته شده

 معرفی بیمه های طرف قرار داد مطب یا درمانگاه در سایت

 اطلاعات شبکه های اجتماعی  مطب یا درمانگاه

 وبلاگ سایت با امکانات دسته بندی موضوعات، بخش نظرات، اضافه کردن پست جدید، پنل مدیریتی ساده، بخش امتیاز کاربران و بیماران

 امکان جستجو در سایت

ثبت اطلاعات پزشکان و پرستاران

نرم افزار نوبت دهی نوپرداز 

همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار نوبت دهی و سایر محصولات شرکت با ما در تماس باشید.

آذر
۱۳۹۷
۱۴

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارهای مختلف مهم بوده و همیشه نیز مهم خواهد بود. در این میان طراحی سایت و اپلیکیشن فنی مهندسی از اهمیت بیشتری برخوردار است. می‌پرسید چرا؟ مگر طراحی سایت فنی مهندسی چه تفاوتی با طراحی سایت با دیگر کسب و کارها دارد. باید بگوییم تفاوتی ندارد و شیوه کار تقریبا یکسان است اما انتظارات از شرکت‌های فنی مهندسی بسیار بالاتر از سایر کسب و کارها است. مطمئن باشید اکثر مشتریان یک چنین شرکتی خواهان و نیازمند یک سایت برای ارتباط بهتر و راحتتر هستند. شرکت طراحی اپلیکیشن نوپرداز

حال تصور کنید که یک شرکت فنی مهندسی که باید همیشه همگام با تکنولوژی باشد سایتی برای خود نداشته باشد. در این صورت افراد اعتماد کمتری به این شرکت و عملکرد آن خواهند داشت. با ما همراه باشید تا در این مقاله درباره‌ی امکانات و مهمتر از آن اهمیت طراحی سایت فنی مهندسی بپردازیم.

طراحی سایت فنی مهندسی و کسب اعتماد مشتریان

بیشترین اهمیت طراحی سایت در شرکت‌ های فنی و مهندسی جلب اعتماد مشتریان است. می‌توان گفت اعتماد مشتریان همه چیز در یک کسب و کار است. یک کسب و کار بر پایه مشتریان خود استوار است. افزایش درآمد به افزایش مشتری و رضایت آن ها بستگی دارد و ... پس باید کاری کرد که اعتبار شرکت فنی و مهندسی نزد مشتریان خو بالا رود. چه کاری بهتر از طراحی یک سایت حرفه ای برای شرکت فن و مهندسی می‌تواند مفید واقع شود؟ پس حال که متوجه اهمیت طراحی سایت فنی مهندسی شده‌اید برای ارائه خدمات بهتر و کسب ارزش و اعتبار هرچه سریعتر اقدام به طراحی یک سایت برای شرکت خود کنید.

طراحی سایت و اپلیکیشن فنی مهندسی 

طراحی اپلیکیشن فنی مهندسی

از آن جایی که طراحی اپلیکیشن فنی مهندسی نیاز به رعایت برخی اصول خاص دارد بهتر است، پیاده سازی این مدل اپلیکیشن ها به صورت اختصاصی انجام گیرد. از این رو شرکت نوپرداز با استفاده از متخصصین مجرب در این زمینه آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. جهت ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

سئو سایت فنی مهندسی

طراحی سایت فنی مهندسی مهم است اما همه چیز نیست. پس از طراحی سایت مسئله مهم دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار است سئو سایت است. شما با سئو سایت خود می‌توانید روز به روز بر تعداد مشتریان خود بیفزایید. اما چگونه؟ سئو سایت باعث می‌شود تا وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. در این حالت با یک سرچ ساده توسط کاربران سایت شما جزء سایت های صفحه اول خواهد بود پس کاربر وارد سایت شما شده و پس از بررسی سایت ممکن است به مشتری تبدیل شود. با هیمن توضیح ساده اهمیت سئو سایت به وضوح مشخص است. در واقع بدون سئو سایت شما موفق به جذب مشتری بیشتر نخواهید شد.

امکانات سایت فنی مهندسی

هر سایتی بسته به کاربردش طراحی می‌شود. در این طراحی علاوه بر ویژگی های ظاهری سایت امکانات لازم برای سایت نیز بررسی و افزوده می‌شوند. حال می‌خواهیم بدانیم یک سایت فنی و مهندسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

 • صفحه اصلی با طراحی گرافیکی متناسب با نوع شرکت
 • فرم تماس با شرکت
 • فرم درباره شرکت
 • نمونه کارها و پروژه‌های شرکت
 • وبلاگ سایت
 • بخش پشتیبانی

شما مشتریان گرامی می توانید جهت ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن مهندسی با ما تماس بگیرید.0

آبان
۱۳۹۷
۲۶

امروزه در هر زمینه‌ای می‌شود از اپلیکیشن ها کمک گرفت. قطعا گوشی هوشمند خودتان پر از اپلیکیشن های مختلف است. بازی ها، اپلیکیشن های کاربردی، فروشگاهی و... همگی از جمله این اپلیکیشن ها هستند. شما با توجه به نیازها و علاقه خود از برخی اپلیکیشن ها استفاده می کنید. بحث مورد نظر ما این است که برای ساخت اپلیکیشن های مختلف چقدر زمان نیاز است؟ با توجه به اهمیت اپلیکیشن ها و تأثیر آن بر موفقیت یک کسب و کار اینکه بدانیم ساخت اپلیکیشن موبایل چقدر زمان نیاز دارد بسیار ضروری است. پس اگر علاقه دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری داشته باشید با ما همراه باشید.

عوامل مؤثر در زمان طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

عوامل بسیاری در زمان ساخت یک اپلیکیشن تأثیرگذار است. شما در ابتدا باید با مراجعه به یک برنامه نویس یا شرکت مشاوره دریافت کنید. سپس با توجه به امکاناتی که شما نیاز دارید و امکاناتی که با توجه به کسب و کارتان شرکت مورد نظر پیشنهاد خواهد داد، زمان تحویل اپلیکیشن و هزینه آن به صورت حدودی مشخص خواهد شد. برای مثال زبان برنامه نویسی بسیار مهم است. اینکه برای ios و با زبان سویفت اپلیکیشن بخواهید هزینه و زمان بیشتری در بر خواهد داشت زیرا افراد زیادی در این زمینه فعالیت نمی کنند.

ساخت اپلیکیشن توسط برنامه نویس

ممکن است شما یک برنامه نویس حرفه ای سراغ داشته باشید یا به شما معرفی شود. اگر از یک برنامه نویس بخواهید برای شما اپلیکیشن طراحی کند در جواب اینکه چه زمانی اپلیکیشن آماده خواهد شد، خواهید شنید "دقیقا نمی دانم" زیرا یک برنامه نویس باید ابتدا تمامی نیازهای شما را بسنجد و با توجه به امکانات مورد نیاز و پیچیدگی های طراحی زمان را تخمین بزند.

ساخت اپلیکیشن توسط یک شرکت

اگر به یک شرکت مراجعه کنید پس از مشاوره و بررسی امکانات مورد نیاز شما زمانی پیشنهاد می شود که در مقایسه با زمان پیشنهادی یک برنامه نویس بسیار بیش تر است. شاید زمانی حدود 6 ماه نیز بشنوید. زیرا نیروی برنامه نویس اپلیکیشن یک سرکت محدود است و تعداد پروژه ها ممکن است زیاد باشد. از این رو شما در نوبت قرار می گیرید.

مراحل ساخت یک نرم افزار موبایل

 • مشاوره و راهنمایی درباره ی امکانات اپلیکیشن
 • طراحی گرافیکی اپلیکیشن
 • کدنویسی اپلیکیشن
 • تست اپلیکیشن
 • انتشار نسخه نهایی

هزینه طراحی یک نرم افزار موبایل

هزینه طراحی یک اپلیکیشن با توجه به پیچیدگی آن متفاوت خواهد بود. به طور کلی نمی توان قیمت معینی برای طراحی و ساخت نرم افزار موبایل تعیین کرد. با توجه به اینکه شما چه اپلیکیشنی می خواهید، چه مدت زمان می برد اپلیکیشن حاضر شود، هزینه های جانبی چقدر است و... قیمت طراحی اپلیکیشن متفاوت خواهد بود.

به نظر شما چه عوامل دیگری نیز هستند که در این امر موثرند؟

آبان
۱۳۹۷
۲۴

طراحی سایت امری است که امروزه برای هر سازمانی ضروری است. با گسترش بانکداری الکترونیک واجب است که تمامی بانک ها و موسسات مالی به فکر طراحی سایت برای خود باشند. البته اکثر بانک ها این امکان را دارند. از طریق یک سایت می توان تمامی عملیات های بانکی را به راحتی در خانه یا محل کار انجام داد. در این صورت برای انجام امور ساده بانکی نیازی نیست از خانه بیرون رفته و در بانک منتظر بشینید تا نوبتتان فرا برسد. در این مقاله ما قصد داریم اهمیت طراحی سایت برای بانک و ویژگی ها و امکانات این قبیل سایت ها را بیان کنیم.

اهمیت طراحی سایت برای موسسات مالی و بانک ها

همه‌ی ما بارها گذرمان به بانک ها خورده است. شاید در طول روز حداقل یک عملیات بانکی امری رایج است. تصور کنید سایت ها و اپلیکیشن های مختلف بانکی وجود نداشت. در این صورت شما مجبور بودید برای تمام کارهای بانکی خود حتی ساده ترین کارها به بانک مراجعه کنید. زیاد شدن مراجعه ها به بانک با توجه به جمعیت 80 میلیونی ایران صدمات زیادی را به محیط زیست و حتی زندگی انسان ها وارد می کرد. خیابان های شلوغ و پر ترافیک وضعیت بدتری پیدا می کردند. بانک ها پر از افرادی می شد که کارهای خود را کنار گذاشته اند و با ناراحتی یا عصبانیت برای وقت تلف شده خود منتظر هستند تا نوبتشان شود. کارمندانی را تصور کنید که از حجم کار زیاد خسته شده‌اند در این صورت امکان اشتباه نیز بسیار بالا خواهد رفت. این تصورات اصلا خوب نیست.

خوشبختانه ما در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم ظهور اینترنت، کامپیوتر و گوشی های هوشمند زندگی انسان امروزی را به کلی عوض کرده است. دیگر نیازی نیست برای انجام امور بانکی از خانه بیرون رفته یا منتظر بمانید در هر کجا و هر زمانی به راحتی از طریق سایت یا اپلیکیشن های بانکی می توانی عملیات خود را در کوتاهترین زمان انجام دهید. اینجاست که اهمیت طراحی سایت موسسات مالی و بانک مشخص می‌شود.

امکانات سایت موسسات مالی یا بانک چگونه باید باشد؟

یک سایت که برای موسسات مالی و بانک طراحی می شود باید امکانات بسیار کاملی داشته باشد. در این بخش از مقاله به طور کامل این امکانات را برای شما شرح خواهیم دارد.

 • امنیت اولین و مهمترین مورد امنیت سایت است. سایت موسسات مالی و بانک ها به هیچ عنوان نباید قابل نفوذ باشد زیرا افراد زیادی اطلاعات شخصی و اطلاعات حساب خود را در سایت وارد می کنند و به هیچ عنوان نباید این اطلاعات قابل دسترسی باشند.
 • درگاه پرداخت اینترنتی
 • درباره بانک
 • ارتباط با بانک
 • خدمات بانکی
 • بانکداری الکترونیک
 • سامانه های اطلاع رسانی
 • سامانه های فروش بورس و سهام
 • سامانه های اطلاعات و فروش ارز
 • سامانه پرداخت قبوض
 • قسمت اخبار تازه یا همان وبلاگ
 • باشگاه مشتریان
 • اطلاعات شعب مختلف

شما می توانید برای ثبت سفارش خود و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. منبع: نوپرداز

آبان
۱۳۹۷
۲۱

یکی از مهم ترین خدمات شرکت نوپرداز طراحی سایت و اپلیکیشن برای فروشگاه های زنجیره ای و سئو و بهینه سازی آن است. در تمامی مراحل پیاده سازی این پروژه های آنلاین مشتریان از روند اجرا و طراحی اطلاعات کافی را دریافت خواهند کرد. همکاران ما در تیم پشتیبانی شرکت در تمامی ساعات آماده پاسخگویی به سوالات و ثبت سفارش مورد نظرتان می باشند.

فروشگاه زنجیره ای چیست؟

فروشگاه زنجیره ای به مجموعه ای از فروشگاه ها گفته می شود که مدیریت واحدی داشته و در مناطق مختلف جغرافیایی پراکنده شده اند و شامل محصولات تقریبا یکسانی هستند. یکی از بزرگ ترین و معروف ترین فروشگاه های زنجیره ای شناخته شده در دنیا فروشگاه وال مارت می باشد. بسیاری از افراد به جای این که برای خرید کالا های مورد نیاز خود به مغازه های مختلف بروند، استفاده از فروشگاه های زنجیره ای را ترجیح می دهند.

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاه زنجیره ای 

امروزه در کشور ما با توجه به پایین تر بودن هزینه های خرید محصولات از فروشگاه های زنجیره ای توجه به طراحی سایت و اپلیکیشن برای آن ها بیشتر شده است. همچنین طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای تاثیر بیشتری در جذب مشتریان بیشتر برای فروشگاه شما خواهد داشت. مشاهده اطلاعات بیشتر

امکانات سایت فروشگاه زنجیره ای

 • پنل اختصاصی و حرفه ای با کاربری آسان
 • وجود تمامی امکانات فروش محصولات به صورت آنلاین
 • امکان اتصال به درگاه های بانکی مختلف
 • امکان ایجاد وبلاگ و سیستم مدیریت محتوا سایت
 • امکان مدیریت دسترسی ها
 • سئو و بهینه سازی سایت فروشگاه زنجیره ای
 • ایجاد کلیه امکانات مد نظر شما به صورت اختصاصی

طراحی اپلیکیشن برای فروشگاه زنجیره ای

امروزه بسیاری از کسب و کار ها طراحی اپلیکیشن فروشگاه زنجیره ای را ترجیح می دهند و از این رو تلاش می کنند تا توجه بیشتر مشتریان خود را به دست بیاورند. وجود یک اپلیکیشن حرفه ای با امکانات ویژه برای مشتریان می تواند نقش به سزایی در رشد و برند سازی فروشگاه شما داشته باشد.

شرکت نوپرداز با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی در این زمینه می باشد.